אביזרי אינסטלציה – קבלן שיפוצים

מהם אביזרי אינסטלציה

אביזרי אינסטלציה הינם שלל הציוד והכלים שנעזרים בהם האינסטלטורים לביצוע עבודות אינסטלציה, רובהאביזרים בהם משתמשים האינסטלטורים הינם כלים להתקנת צנרות, דבק, חומרי איטום, ברגים, מד לחץ, קפיצים, פקקים, מודדי לחץ מים וכדומה.. ישנם שלל כלים וציוד מגוון שכל אינסטלטור צריך לדעת איך להשתמש בו, חשוב לבחור באיש מקצוע שמכיר היטב את כל האביזרים ומיומן בשימוש בהם. אביזרי אינסטלציה לעתים נדרשים במסגרת עבודות שיפוצים בדירה, למשל בעבודות שיפוצים המתבצעות בחדר האמבטיה או הרחצה כך שצריך בהחלפת מערכת האינסטלציה.

אביזרי אינסטלציה – תו תקן

אינסטלטור המשתמש בחומרים מסוג זה הוא אינו בעל מקצוע בו תרצו לבחור, שכןעבודותיו הן באיכות ירודה, עבודות אינסטלציה באיכות נמוכה יכולות לגרום לשלל בעיות לא נעימות ונזקים לדירה. אביזרי אינסטלציה שאינם עומדים בתו התקן הישראלי הם אמנם זולים הרבה יותר אך הם לרוב אביזרים שהנם באיכות ירודה ואף פגומים או לקויים. בכל שימוש באביזרי אינסטלציה חשוב לבחור רק בכלים וחומרים שמחזיקים בתו התקן הישראלי, אביזרים כלו הם אביזרים שעומדים ברמת האיכות הנדרשת במדינה.

אביזרי אינסטלציה למטבח

ישנם אביזרי אינסטלציה מגוונים המשמשים אותנו לחלקים מסוימים בבית, כך למשל ברז הוא דוגמה לאביזר אינסטלציה שנעזר בו במטבח. כמה מן הסוגים של אביזרי אינסטלציה המשמשים אותנו במטבח: •צנרת – צנרת הינה אחד מאביזרי אינסטלציה העיקריים, קיימים סוגים שונים של צנרות ויש לשלבם לצרכים של הלקוח ולמקרה. הסוגים העיקריים של צנרות הם צנרות PEX וצנרות SP. לכל סוג צנרת יש את ההגדרות שלו והשימושים שלו, לכן כדאי להתאים את הסוג למקרה, לתקציב ולצרכים. בכל חנות ישנם בנוסף אביזרי צנרת עיקריים: מופה, בושינג, ניפל, פיטינגים ועוד.. •ברז – בעת בחירת ברז ישנם שלושה אלמנטים מרכזיים, החומרים בהם מורכב הברז, המיקום של הברז וכיצד מתפעלים אותו. יש שוני רב בין ברזים העשויים מפלסטיק לדוגמה או בפליז, מיקום הברז הינו בעל חשיבות גבוהה שכן מקרים רבים יש צורך בברז היוצא מהקיר ולא בברז היוצא מהמשטח, דרך תפעול הברז, שכולל ידית הפעלה אחת או שתיים גם כן בכל חשיבות ללקוח.