מחיר קיר גבס – גבס קל

מהו קיר גבס ולמה הוא משמש?

ניתן ליצור קיר גבס לטלוויזיה למשל, עם חלל שאליו אפשר להכניס את הטלוויזיה בכדי ליצור אשליה של טלוויזיה בתור הקיר. קיר גבס הוא פופולרי מאוד במסגרת עבודות שיפוצים ונעזרים בו עבור חילוק חללים או הפרדת חדרים. הגבס מאפשר לנו לעצב שלל עבודות ייחודיות ומעניינות ונותן לנו את האפשרות ליצור קיר גבס מעל לקיר הרגיל ולסגננו כרצוננו. קיר גבס הוא עבודת גבס שכיחה בנעשית בעזרת לוחות גבס, קיימים כמה סוגים של לוחות גבס – גבס לבן, גבס ורוד וגבס ירוק, כאשר כל סוג מותאם לחלק אחר בבית. קיר גבס הוא גם מיצג אומנותי שניתן להשתמש בו לא רק להפרדה אלא גם על מנת להוסיף לעיצוב של הבית. בעזרת קיר גבס אפשר לפצל חדר גדול אחד לשני חדרים בצורה קלה, מהירה וזולה. או להפריד את המטבח מהסלון לפי רצון הלקוח. כך לדוגמה קיר גבס לבן פשוט לפיצול חדר יהיה יקר פחות מאשר קיר גבס מעוצב בצורה ייחודית ומותאם לעיצוב של הבית. מחיר קיר גבס משתנה לפי סגנון העבודה, היקף ומורכבות העבודה, משך העבודה ורמת העיצוב של העבודה, אם צריך גם אינסטלטור המחיר עלול להתייקר.

סוגי גבס ומחירם בהתאם

תהליך הבעירה בגבס ורוד הוא פשוט מהיר פחות בזכות תכונותיו. גבס ירוק הוא גבס ייחודי שהוא עמיד יותר למים ורטיבות מאשר גבס לבן, הוא לא חסין למרי אך הוא נשמר זמן רב יותר בעוד שהגבס לבן יתפורר לאחר זמן קצר מאוד. מחיר קיר גבס ורוד יהיה יקר יותר מאשר מחיר קיר גבס לבן למשל, השימוש בגבס ורוד מומלץ ושימושי לרוב במטבחים. מחיר קיר גבס ירוק יהיה יקר יותר מאשר מחיר קיר גבס לבן למשל, השימוש בגבס ירוק הוא עדיף וטוב יותר בעיקר בחדרי אמבטיה ורחצה. מחיר קיר גבס משתנה גם בהתאם לסוג הגבס, גבס לבן הוא הגבס המוכר והידוע שמשמש אותנו במגוון שימושים בחיי היום יום וגם בעבודות השיפוצים. גבס ורוד הוא גבס מיוחד שמעכב בעירה, הוא עמיד יותר לבעירה מאשר גבס לבן אך אינו חסין ממנה לגמרי.

מחיר קיר גבס

מחיר קיר גבס נע בין 150 ל 250 שקלים למ"ר כשמדובר בבניית קיר גבס, אם רוצים לפרק קיר גבס המחיר יהיה בין 50 ל100 שקל למ"ר ואם רוצים לבצע חיפוי לקיר גבס המחיר הוא בסביבות ה100 עד ל250 שקלים למ"ר.