עבודות גבס – חברות בניה

עבודות גבס ושיפוצים

לגבס יתרונות רבים המאפשרים לו להיות כה שימושי ובגללם השימוש בעבודות גבס הוא כה שכיח. בשביל לבצע עבודות בגבס ושיפוצים יש צורך בידע מעמיק, מיומנות רבה וניסיון בתחום. עבודות גבס הם תחום שכיח בעולם השיפוצים שעלה והתפתח בשנים האחרונות, הגבס הוא מאוד שימושי לחלוקת חללים, הפרדת חדרים, תיקונים קטנים, תיקוני פגמים, גימורים סופיים ושיפוצים קלים. הגבס הוא מאוד משתנה, הוא מתאים לביצוע שינויים ותוספות, השימוש בו הינו נוח, קל, מהיר וזול מאוד. הגבס הוא לבן כך שצבעו מתאים לרוב סוגי התיקונים. למרות הקלות שבשימוש בגבס צריך להשתמש באיש מקצוע – שיפוצניק או קבלן שיפוצים, שיבצע את העבודה בצורה איכותית.

לפני עבודות גבס – דברים שחשוב לעשות

לפני תחילת עבודות גבס, חשוב מאוד לבחון את שטח החלל כולו, מידותיו וצורתו בצורה מדויקת מאוד, זאת מאחר וצריך להתאים את מבנה והקונסטרקציה של הגבס כראוי לכן, כל סטייה קטנה יכולה לגרום לפגמים ובליטות של הגבס, פגיעה במראה ופגיעות מעשיות כמו חסימת מעבר או הפרעה במעבר.

השימושים בעבודות גבס

•השימושים בעבודות גבס הם מגוונים ונרחבים מעבר לעבודות שיפוצים: •ניתן לבנות מבנים, תעלות מיזוג וכיסוי כבלים וחוטי חשמל בבית לצורך מראה אסתטי. •ניתן להשתמש בעבודות גבס עבור הפרדת וחלוקת חללים, כמו חלוקת חדר על מנת ליצור שני חדרים ממנו. •ניתן להשתמש בעבודות גבס לעשיית רהיטים בעיצוב אישי •ניתן להשתמש בעבודות גבס עבור הנמכת קירות •ניתן להתקין מדפים, מאחסנים וכו’… הגבס הוא חומר אפקטיבי לבניית קירות והוספת קירות גם מעבר לתיקון קירות, השימוש בו הוא שכיח ביותר בהפרדת חללים וחדרים, כמו למשל הפרדת המטבח והסלון על ידי קיר. עבודות גבס הן צורה אפקטיבית, קלה וזולה להסתרת פגמים בקירות, שקעים, בליטות וכל הליקויים למינים. בזכות עבודות הגבס ניתן ל"תקן" ולהחליק את הקיר מבלי צורך בעבודת שיפוצים מסובכות ומורכבות כמו שבירה והסרת הקיר והקמה של קיר חדש. השימוש בגבס הוא נפוץ מאוד לצורך גימורים אחרונים בעבודות שיפוצים והסתרת פגמים.