עבודות גבס מיוחדות – עיצוב דירות

עבודות גבס

הגבס הוא חומר גלם זול וקל, אקולוגי, מבודד תרמית ומבודד אקוסטית. בעזרת הגבס ניתן לבצע מגוון עבודות גבס מיוחדות ומעוצבות על מנת לשפר את הסלון או החדרים בבית. דוגמה לעבודות גבס מיוחדת הינה בניית קירות מעוצבים לטלוויזיה או בניית מזנון ייחודי ודקורטיבי. השימוש בגבס בתחום השיפוצים וביצוע עבודות גבס הינו נפוץ ופופולרי מאוד, בעזרת הגבס אפשר לבצע שלל עבודות שיפוצים ושינויים או תוספות בדירה באופן זול ומהיר. ניתן להוסיף קירות, להקים תקרות, לעקב חלקים בבית, לחפות על פגמים וכבלים, לבנות מדפים ורהיטים ועוד.. כל אלו ניתנים לעשייה בזכות התכונות המיוחדות של הגבס.

עבודות גבס מיוחדות – קיר גבס לטלוויזיה

קיר גבס לטלוויזיה זו אחת מעבודות גבס מיוחדות שניתן לבצע, שימוש זה בגבס מאפשר יצירת קיר נוסף מעל לקיר הקיים ולעצבו בצורה ייחודית ומעניינת, כך גם ניתן ליצור חלל בו ניתן למקם טלוויזיה וליצור אשליה של טלוויזיה בתוך הקיר. קיר גבס לטלוויזיה נחשבת לאחת העבודות היפות ביותר והמיוחדות ביותר שניתן לבצע בשביל לשדרג את מראה הסלון ועיצוב הפנים של הבית. בניית קיר גבס לטלוויזיה זו עבודה שכדאי לבצע בעזרת איש מקצוע בלבד מאחר והיא דורשתמיומנות רבה ודיוק רב.

עבודות גבס מיוחדות – מזנון גבס

מזנון גבס הינו עבודת גבס מיוחדת שניתן לעצב אותה בצורה מותאמת אישית כך שלא יהיה עוד מזנון שמזכיר לאף אחד אחר. ניתן לעצב מזנון הנבנה מגבס בצורות ודרכים רבות בכדי להעניק לדירה מראה ייחודי ומעניין. בניית מזנון גבס נחשבת בנוסף לסוג של עבודות גבס מיוחדות מאוד, מגנון גבס הוא עבודה המשלבת מיומנות רבה וידע עם יצירתיות רבה. יתרון בולט שבמזנון גבס הוא שהוא קל לפירוק מבלי לפגוע בקירות או ברצפה באזור בו הוצב. ניתן לבנות אותו באופן מותאם אישית ובכך להתאים אותו לכל מרחב או אזור בבית שתרצו, בניגוד למזנונים מוכנים שיש לבחור אותם לפני הגודל שמתאים לאזור בו אתם רוצים להציבו. למזנון גבס כמה יתרונות בולטים, חוץ העובדה שהוא מוסיף אקסקלוסיביות רבה לעיצוב הפנים של הבית, ניתן לשלב אותו במגוון סגנונות של עיצוב פנים באופן שיתאים לאווירה ויחזק אותה.