עיצוב בגבס – מעצבת פנים

עיצוב בגבס

כל אלו הופכים אותו ליעיל ושימושי ביותר לבניית קירות ותקרות, תקרות אקוסטיות לבידוד רעשים ותקרות לבידוד תרמי בכדי לחסוך בחשמל בחורף, ניתן להשתמש בגבס גם בכדי ליצור מקומות אחסון פרקטיים או עבור הנמכת תקרות. המאפיינים הייחודיים של הגבס, נותנים לו להיות כה שימושי גם מעשית וגם עיצובית. מהבחינה העיצובית, ניתן להשתמש בגבס לכלל עבודות עיצוב פנים בבית, הגבס נותן לנו לבנות קירות מעוצבים באופן מיוחד, תקרות דקורטיביות עם תאורה נסתרת ומערכות שמע, הסתרת פגמים וכבלים של חשמל על מנת לא לפגוע במראה החדר, בניית מדפים וארונות קיר, עיצוב רהיטים בצורה ייחודית ועוד המון שימושים של עיצוב בגבס. עיצוב בגבס הוא תחום נפוץ ונרחב מאוד, זאת מאחר שמעבר לשימושים הפרקטיים של הגבס, הוא מהווה חומר מעולה לשלל עיצובים ואפשרויות אומנותיות לבית. מהבחינה הפרקטית הגבס הוא חומר שאינו יקר, קל ונוח לשימוש, ידידותי לסביבה, מבודד חום ומבודד אקוסטית.

עיצוב בגבס – תקרות וקירות

ניתן להשתמש בתקרות גבס לצורך הנמכת תקרה קיימת והסתרת מערכות מיזוג, תעלות מיזוג, כבלים וחוטי חשמל למיניהם בכדי לשמר את המראה הנקי והאסתטי של החלל. עיצוב בגבס נותן לנו לעצב תקרות וקירות מיוחדים וייחודיים. ניתן לבנות באמצעות עיצוב בגבס קירות שלא משמשים רק עבור הפרדה או חלוקה של חללים אלא גם לצרכים אומנותיים, כמו קיר לטלוויזיה. בעזרת עיצוב בגבס אפשר לעצב תקרות שלא רק מבודדות מבחינה אקוסטית וחסכניות בחשמל בזכות הבידוד התרמי שלהן, אלא גם תקרות מיוחדות, עם תאורה נסתרת, מערכות שמע או שימוש בזכוכית ועץ למראה מעניין וייחודי.

עבודות עיצוב מיוחדות בגבס

בעיצוב בגבס אפשר להיעזר בכדי ליצור שלל עבודות גבס מיוחדות מאוד, האם מתישהו רציתם מזנון ייחודי שאין לאדם אחר? קיר מעוצב עם חלל לטלוויזיה ומאפיינים מגניבים? או רהיט מיוחד שברצונכם לעצב לפי הטעם שלכם? עיצוב בגבס הופך את זה לאפשרי! בגלל העלות הזולה, הקלות והמהירות שבעבודות גבס, אפשר לעשות שלל עבודות שונות ולעצב שלל אובייקטים שונים תוך שימוש בגבס. עיצוב בגבס הינו תחום שהולך וגדל עם השנים ורק ימשיך לצמוח ולהתפתח.